sobota, 19 maja 2012

Tytułem wstępu


Długo to trwało żeby się zebrać w sobie i otworzyć skorupkę, ale teraz to już tylko do przodu:)
Witam wszystkich odwiedzających i mam nadzieję, że z czasem jak blog będzie się rozrastał, każdy znajdzie tu coś interesującego. A będzie głównie o jedzeniu, ale nie byle jakim.....tylko tym dobrym, domowym, pełnowartościowym....a to wszystko z domieszką zdrowego stylu życia, a więc ruchu, szeroko rozumianego relaksu, oraz inspiracji dla przepracowanego ciała i umysłu (a tych może być wiele!)....Świat pędzi z dnia na dzień coraz bardziej i aby w tym pędzie nie zwariować dobrze jest się czasem zatrzymać i zrobić dla siebie coś przyjemnego:) Nawet jeśli z pozoru nie wygląda to aż tak zachęcająco....
I mam nadzieję że właśnie w tym celu będziecie tu zaglądać, bo w tym małym zakątku przyjemności nawet rzeczy zwykłe mogą okazać się intrygujące i nadzwyczaj urocze.
W końcu najważniejszy jest efekt końcowy!
Zapraszam w dalszą podróż:)
Krecia
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny:) Anonimowych komentatorów proszę o podanie chociaż imienia. Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję. Zapraszam Was również do polubienia mojego profilu na Facebooku, a będziecie na bieżąco z nowymi wpisami:)